ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrezentacje w CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezentacja "Koszty energetyki jądrowej"
01.10.2012r. 13:42

Prezentacja "Koszty energetyki jądrowej" przedstawiona przez przez prof. Władysława Mielczarskiego z Politechniki Łódzkiej, podczas debaty "Polska energetyka - co nam się opłaca?" zorganizowanej przez Ministerstwo Gospodarki w Warszawie w dniu 26 września 2012 r.
/
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


KOMENTARZE ( 2 )


Autor: atomista 01.10.2012r. 21:59
Mielczarski kpi z min. Trojanowskiej, PGE i dyr. Marca z KPMG zapraszając ich do pokazania obliczeń i modeli inwestycyjnych, jakie sam opublikował. My fizycy nie znamy się na energetyce, ale jestem przekonany, że znajdą się eksperci, którzy opublikują swoje modele, albo pokażą na jego modelach, że się myli i energia z elektrowni atomowych jest najtańsza. Ja w to wierzę, tylko to trzeba jakoś pokazać.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Odbiorca 02.10.2012r. 07:54
Cena energii z elektrowni atomowej to nie jest kwestia wiary, ale wyliczeń, które WM pokazał. Niech ci co mówią, że ta energia jest tak tania, też pokażą wszystkie założenia, model i wynik.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temaciecire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE