ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrezentacje w CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


Prezentacje w CIRESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezentacja "PGE i Energa: Odwołanie od decyzji Prezesa UOKiK"
03.02.2011r. 06:29

W swojej prezentacji przedstawionej podczas konferencji prasowej w dniu 31 stycznia prezes PGE Tomasz Zadroga szczegółowo opisuje przebieg postępowania przed UOKiK oraz rynkowe tło negatywnej decyzji prezes Urzędu dot. przejęcia Energi przez PGE. Prezes PGE ustosunkowuje się również do powodów, którymi prezes UOKiK argumentuje swoją decyzję.
/

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: nico 04.02.2011r. 08:27
Pan Prezes kompletnie zapomniał po co został powołany ten urząd. Właśnie po to, żeby nie dopuszczać do sytuacji, kiedy monopolista będzie dyktował warunki na rynku. Tomkiel wie co robi, stoi na straży odbiorców i prawidłowo rozwijającego się rynku. Jak znam życie Zadroga przepchnie konsolidację i to będzie koniec konkurencji.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: musztardasarepska 04.02.2011r. 09:22
Zdumiewające...'-)
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Barbapappa 04.02.2011r. 14:26
Pomyśl co Ty za brednie wypisujesz.
Za 5 lat przypomnij sobie co teraz pisałeś, jak będziesz płacił francuzom albo niemcom 3 razy wyższe rachunki za energię elektryczną jak dziś.
Bez silnego podmiotu polskiego nie obronisz energetyki, a związkowcy będą mieli kolejny sukces, tak jak ze stoczniami?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE