ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrezentacje w CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


Prezentacje w CIRESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezentacja "Integracja agregatu prądotwórczego z instalacją odbiorczą budynku mieszkalnego - pierwsze doświadczenia praktyczne"
29.11.2010r. 12:08

Prezentacja "Integracja agregatu prądotwórczego z instalacją odbiorczą budynku mieszkalnego - pierwsze doświadczenia praktyczne" przedstawiona przez dr inż. Romana Koraba podczas konwersatorium "Inteligentna Energetyka" na Politechnice Śląskiej w dniu 23 listopada 2010 r.
/

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: sierra2ssn 02.10.2012r. 10:52
do autora: w którym miejscu agregat jest uziemiony? wg slajdu 9 widać że uziemienie agregatu spowoduje zwarcie, czy zatem instalacja (urządzenie wytwórcze) jest zabezpieczone wg I-klasy czy sposób podłączenia jest wynikiem "działać koniecznych"?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Zbigniew 08.01.2014r. 08:16
Pytanie do autora, czy w przypadku podłączenia agregatu do instalacji domowej, musimy uziemić agregat?.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE