ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrezentacje w CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezentacja "Urząd Dozoru Technicznego w kontekście realizacji oraz eksploatacji bloków na parametry nadkrytyczne w Opolu"
03.12.2019r. 12:07

Prezentacja pt. "Urząd Dozoru Technicznego w kontekście realizacji oraz eksploatacji bloków na parametry nadkrytyczne w Opolu" przedstawiona przez Krzysztofa Samsona, głównego specjalistę urządzeń ciśnieniowych podczas VII Konferencji "Bloki Nadkrytyczne i co dalej?", która odbyła się w Kazimierzu Dln. w dniach 20 - 22.11.2019 r.
/

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temaciecire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE