ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrezentacje w CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezentacja "Zrównoważone inwestowanie - ramy prawne"
29.11.2019r. 19:09

Zrównoważone inwestowanie przestaje być kwestią, która dotyczy dalekiej przyszłości, a potwierdzają to między innymi działania Komisji Europejskiej oraz instytucji finansowych. Dlatego już teraz warto przygotowywać się do wyzwań związanych z tym zagadnieniem. O aspektach prawnych zrównoważonego inwestowania mówi w poniższej prezentacji Agnieszka Skorupińska, Counsel, Lider Praktyki Prawa Ochrony Środowiska w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej CMS.
/

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Socyal 03.12.2019r. 22:29
Będzie się działo. Oj moi rodacy nie doczekacie dobrobytu.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temaciecire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE